Yanındaki Bey Bireyle Ne Kadar Uyumlusun? (Dıştan)

Yanındaki Bey Bireyle Ne Kadar Uyumlusun? (Dıştan)


Uzun bir ilişkinin ilk emaresi parmakta parlayan bir alyans mıdır? Yoksa kelimelere gerek duymadan telepatik bir sohbet eşiğine varmak mı? Muhakkak ki bunların her biri çiftlerin birlikte vakit geçirmesi ve birbirini tanıması ile doğal olarak meydana gelir. Aynı zamanda birbirine benzemek, zamanla benzer tepkiler vermek de insanın şeklen katı ruhen ise akışkan olduğunun en temel göstergesi, kabul. Fakat aşkta öyle bir derece vardır ki; onun ne birlikte geçirilen süreyle bir ilişkisi ne de ilişkinin kaçıncı evresi olduğu ile ilgili bir bağlantı bulunmaktadır. Birlikteliklerin fenafillahı olan bu durumun ve konumuzun adı: çift olarak uyumlu giyinmek.

Çiftlere dair uyumdan bahsedildiğinde aklınıza gelen ilk şey stil değil de burçlarsa ve onun yükseleninin sizin doğum haritanıza düşen dik açısının hipotenüsü hakkında bir malumatınız bulunuyorsa, şu an doğru yerdesiniz. Çünkü bu gösteriyor ki sizin için vakit biraz da gökyüzünden yeryüzüne inme ve tencere-kapak nükteli sevgili tişörtlerini hafızadan silme vakti.

Aşk insana çılgınca şeyler yaptırır klişesi, kişisel hesaplaşmaların hava yastığı olarak yerini koruyor hala hayatlarımızda. O aşk ki insana yan yana gelindiğinde tamamlanan cümleli tişörtler ya da birbirini “o benimdir” diye işaret eden giysiler giydirmeye dahi muktedir. Peki aşk hep böyle zevksiz midir?

Yanlış uygulamaları bir kenara bırakıp ayakları yere basan bir eş-giyiminden söz etmek elbette ki mümkün. Bunun için partnerinizle benzer giyim zevklerine sahip olmak önemli bir avantaj. Birbirine uyumlu bir profil çizmek için aynı şeyleri farklı tarzlar içerisine dahil etmektense; farklı parçalara aynı tarz görünümlerde yer vermek, bu işin kelimelere dökülmüş hali. Çorap, kemer ya da çanta gibi minik detaylarda karşı taraftan bir renk almak ise eşleşmenin enerjisini arttıran bir alev adeta.

Toprak tonlarının sakinliği çift görünümlerinde uyumun dozunu ikiye katlıyor. Birbirini anımsatan ve birbiriyle örtüşen bu renkler anlamlı bir bütünlüğe sebebiyet veriyor. Herkes kendi payına düşen natürel renkleri giydiyse hazırsınız demektir.

Monokrom giyinmek ise çift olarak uyumlu olmanın en kestirme yolu. Zorluk derecesini arttıran desen tamamlamalar veyahut aynı tonda parça aramalar bu seçenek içerisinde hükümsüz. Gün batımının suya yansıması gibi 2 farklı yerde aynı silueti çizen stiller, kamilden mükemmele çıkan görünümlerin ana sebebi. Bunun yanı sıra aynı dokularda tercih edilen kadın ve erkek giysileri de kusursuz çift karelerinin en önemli destekleyicisi.

Çift olarak bütün bir profil çizmekten bahsediyorsak orada birbirini destekleyen uyumlu parçalara ve uyumlu renklere çok iş düşüyor. Renkler kendisini çok daha iyi gösteren renklerle beraber olmayı seviyor. Parolamız: aynısı asla, uyumlusu daima.

Dış giysiler her zaman için genel görünümde bütünlük sağlamanın en iyi yollarından biri. Maskülen bir stiliniz varsa kaşe kabanınız içerisinde partnerinizle iyi bir görüntü verebilirsiniz. Aynı renk giyinme çabasının ötesinde benzer stilde giyinmeyi dış giyim parçaları ile sağlamak çok daha kolay bir yoldur.

İşin özünde ise kendi özelinde stil sahibi bir giyim tarzınız varsa; tek başına zayıf bir etkiye sahip görünümler, çift olarak bir elin sessizliğini bozan takdir dolu bir alkış etkisi yaratabilir. Bu bir mağazada ayrı reyonlardayken bile dışarıdan birisinin sizin çift olduğunuzu farketmesini sağlayacak bir sihir gibidir. Aynı olmaya, tamamlanmak için efor harcamaya gerek olmaksızın, çabasız kendiliğinden gelen bir uyum. İçinizden gelen.

Database Error

Query: "SELECT c.*, r.comment as reply, r.name as rname, r.email as remail, r.create_date as rcd FROM comments as c LEFT JOIN comments as r ON c.id = r.parent_id WHERE c.content_id='138' AND c.active='1' GROUP BY c.id ORDER BY create_date, rcd"

Error: 'daireiki_p2020.c.comment' isn't in GROUP BY