Olabildiğince Gergin ve Şok Edici: Zeinab

Olabildiğince Gergin ve Şok Edici: Zeinab #Tanışın


 

Dubai’den dünyanın daha iyi bir yer olmasını dileyen İranlı Zeinab ile daha önce tanıştınız mı?

 

Zeinab 18 yaşında bir lise öğrencisi, küçük yaşlardan itibaren spora olan merakı onu şimdilerde esnekliği ile bilinen Müslüman bir genç kız yapıyor. Bir dönem tekvando, basketbol ve voleybol ile ilgilenmiş olsa da onun asıl tutkusu esneklik ve jimnastik.

 

 

Zeinab haftanın her günü en az 1 saat antrenman yapıyor ve kendine koyduğu hedeflere yavaş yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemek istiyor. (Hiç sakatlık yaşamamış olması bunu şimdiye kadar başarabildiğinin en iyi göstergesi) Instagram hesabı üzerinden son 3 yıldır gelişimini ve hayatını paylaşan Zeinab, takipçileriyle sık sık soru-cevaplar yaparak onları spora teşvik ediyor.

 

Bu soru cevaplara göre kısaca Zeinab;

 

Turuncu, yeşil, sarı ve mavi renklerini seviyor,

Yemekle arası yok ama İtalyan yemeklerine hayır diyemez,

5 dil konuşuyor,

Şimdiye kadar 10 farklı ülkeye seyahat etti,

Michael Jackson ve Rocky Balboa ona ilham veren iki isim,

Duke Dumont- Ocean Drive ve Gloria Gaynor- I will Survive en sevdiği şarkılar,

Örgü örmek, yemek pişirmek ve çizim yapmaktan hoşlanıyor.

 

 

Zeinab, egzersiz yaparken yatağının önünde verdiği pozlarla yalnızca yaşıtlarını ve spor meraklılarını etkilemiyor. Başörtülü Müslüman bir kadın olarak arzularının peşinden gitmesi ve hayatında buna engel hiç bir şeyin olmaması ile şimdilik 10.4 bin takipçiye sahip olsa da esasında pek çok kadının şimdiden ilham kaynağı. Ailesi ise yaptığı tehlikeli hareketler karşısında yalnızca onun kemiklerini kıracak olması korkusunu taşıyor.

 

Zayıflama serüvenine girenler ya da sporun her geçen gün daha da ilerleme arzusu içeren çekimine kapılanlar için en büyük motivasyon olan önce-sonra fotoğrafları Zeinab’in sıkı koçu. Onu okul derslerinin ve sosyal hayatının yanı sıra her gün egzersiz yapmaya teşvik eden en önemli şey eski fotoğrafları. Hayır oralarda dış görünüşünden memnun olmadığı hiç bir şey yok. Yalnızca iki bacağının arasındaki açının her geçen gün genişliyor olması ona muhteşem geliyor. Bu bir sihir gibi, çevresindekileri her an korkuyla hayrete düşürebilecek bir hareket!

Zeinab'ın ilham verici Instagram adresi: @z_k23

Database Error

Query: "SELECT c.*, r.comment as reply, r.name as rname, r.email as remail, r.create_date as rcd FROM comments as c LEFT JOIN comments as r ON c.id = r.parent_id WHERE c.content_id='269' AND c.active='1' GROUP BY c.id ORDER BY create_date, rcd"

Error: 'daireiki_p2020.c.comment' isn't in GROUP BY