Neelofa Neden L'Officiel'de?

Neelofa Neden L'Officiel'de?


 

Halk arasında Neelofa olarak bilinir; aile ve arkadaşları arasında ise Lofa. Pazarlama ofisi kaynaklarına göre 6.2 milyon’u Instagram olmak üzere toplamda 10 milyonu aşan takipçi kitlesi ile Neelofa Mohd Noor, Malezya’nın bir numaralı Asya’nın ise önde gelen sosyal medya devlerinden biri. Fakat bu cılız tanım onun kim olduğunu anlatmak için oldukça yetersiz. Zira Neelofa, iş hayatındaki başarısı ile 2017 yılında “Forbes 30 Under 30 Asia” listesine girmeyi başarmış bir kadın.

 

Neelofa'nın ilk şöhret iddiası 2010 yılında yerel bir güzellik yarışmasını kazanması ile ortaya çıkıyor. Bundan dört yıl sonra aldığı başörtüsü takma kararının verdiği ilham, Naelofar Hijab'ın fantastik hikayesini başlatıyor. Evet bu başarı hikayesi tam manasıyla fantastik ve devasa. Kısa sürede, Malezya'nın en büyük başörtüsü markalarından biri haline gelen marka, güncel olarak yıllık 80 milyon RMB (yaklaşık 12 milyon USD) gelirin sahibi.

 

Oluşturduğu Naelofar türban hattı ile toplamda 38 ülkede satış başarısı gerçekleştiren Neelofa, şimdi de Güneydoğu Asya bölgesindeki L'Officiel kapağında yer alan ilk başörtülü kadın oluyor. Swarovski’nin İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu için gerçekleşen iş birliği, L’Officel Malezya Mayıs sayısının Be Kind- Kibar Ol teması ile eşleşiyor ve ortaya bu kapak fotoğrafı çıkıyor.

 

Swarovski mücevherleri ve Fendi kostümü ile Neelofa’nın bu röportajına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.