Mehry Mu'da Bu Yaz Ne Var?

Mehry Mu'da Bu Yaz Ne Var?


Kadın girişimci öykülerinin en önemli isimlerinden biri Güneş Mutlu. 2006 yılında internet sitesinde satmak için içine sinen bir çanta modeli bulamayınca kendi tasarımını ortaya çıkaran Güneş Hanım Mehry Mu’yu bir tesadüf üzerine kuruyor. Tasarımı ve fonksiyonelliği ile bir anda dikkat çeken çantalar, şu anda dünyanın çeşitli yerlerinde büyük bir talebe mukabil satışa sunuluyor.

Tasarımında Kapalı Çarşı ve etnik olmayan doğu ilhamını içeren Mehry Mu çantalar, 2019 yazı içinde aynı iddiayı koruyor. Rattan tekniğe sahip ahşap çantalar, yaza uygun hasırlar sezonun dikkat çeken tasarımları arasında yer alacak gibi duruyor.

Database Error

Query: "SELECT c.*, r.comment as reply, r.name as rname, r.email as remail, r.create_date as rcd FROM comments as c LEFT JOIN comments as r ON c.id = r.parent_id WHERE c.content_id='121' AND c.active='1' GROUP BY c.id ORDER BY create_date, rcd"

Error: Expression #12 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'daireiki_p2020.r.comment' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by