MAC x Halima Aden ile Yeni Ruj Koleksiyonu

MAC x Halima Aden ile Yeni Ruj Koleksiyonu


 

Temmuz ayında MAC, yeni ruj koleksiyonu için müzik ikonu Mary J. Blige ile anlaşma yapacağını açıkladı. Yirmi dört krem rujdan oluşan “Love Me” koleksiyonu, her birinde sekiz ton bulunan üç renk kategorisinden oluşuyor. Süper ince pigmenti ve nemlendirici faktörü ile yeni kızılları ve morları bu koleksiyonda düşünün. Marka yeterince heyecanlı ve resmi kampanya geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başladı. 

 

Öz-sevgi kavramına dayanan “Love Me” kampanyası; kendini güçlendirme, neşe ve lezzet hissine dayanıyor. Bu duyguları ve kampanya çizgisini yansıtmak için birbirinden farklı yıldızlar seçildi. Instagram'daki günlük oylamalar ile seçilen bu yüzler, markanın takipçilerine gerçek anlamda MAC dünyası içinde olduklarını hissettirdi.

 

Geleneksel süper modellerden ziyade kampanya bize ultra uzun tırnakları için bilinen iki milyondan fazla Instagram takipçisine sahip California'dan Amber Wagner'i sunuyor. Bireysellikleri ile ön plana çıkan kampanya yüzlerinin diğerlerleri Bronx'ta yaşayan ve kendi videolarını da yöneten Porto Riko'lu müzisyen Maxine Ashley; eleştirmenlerce fazlasıyla beğenilen Japon-İngiliz pop yıldızı Rina Sawayama; Houston kanalında solistlik yapan ve YouTube kanalı için stilettolarıyla bale figürleri sergileyen Harper Watters.

 

MAC hayranları kampanya yıldızlarından ikisine oldukça aşina. Instagram’da @beautyspock hesabı ile etkileyici konseptlerdeki makyaj çalışmalarını sergileyen Frances O'Sullivan ve başörtüsü ile ana akım modada kendine yer bulan ilk model Halima Aden.

 

Kampanya yıldızlarının kendilerine güvenleri bulaşıcı ve sizi güçlü, amaç sahibi ve benzersiz kılan şeyleri göstermekte ilham verici. Bunu doğal ve kaygan bir ruj ile vaadediyor.

 

 

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.